FILMY

Złodzieje polskich dzieci

Złodzieje polskich dzieci

W czasie II wojny światowej Niemcy ukradli ponad 200 tysięcy polskich dzieci i dokonali ich zgermanizowania. Po wojnie nie więcej niż 20 proc. z nich została odnaleziona i powróciła do Polski. Pozostałe nigdy nie dowiedziały się o swoim polskim pochodzeniu. Nic dziwnego, że dzisiaj od 2 do 3 milionów Niemców i Austriaków ma w sobie polską krew. O tej  wstrząsającej historii opowiadam Państwu w moim dzisiejszym filmie. Gorąco zapraszam do oglądania.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W moim kolejnym filmie opowiem Państwu o losach polskich jeńców z Katynia, którzy zdecydowali się na współpracę z sowieckim NKWD. Ten film zatytułowałem “Zdrajcy z Katynia“. Gorąco zapraszam do oglądania. Premiera w piątek o 20.00

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.