FILMY

Wojna atomowa. Co powinniśmy o niej wiedzieć

Wojna atomowa. Co powinniśmy o niej wiedzieć

W moim najnowszym filmie opowiadam Państwu o bombie atomowej. Oprócz przedstawienia jej historii opowiem również o najważniejszych aspektach tego jak przetrwać jej wybuch i jak się do tego przygotować. To historia która może się nam przydać, gdy dojdzie do nowego światowego konfliktu w którym użyta zostanie bomba atomowa. Ten film zatytułowałem „Wojna atomowa. Co powinniśmy o niej wiedzieć”.

A ZA TYDZIEŃ…

W moim następnym filmie opowiem Państwu o terrorze bolszewików w pierwszych latach po przejęciu władzy w Rosji. Ten terror określa się zazwyczaj mianem czerwonego terroru. Zrozumiecie jak powstał Związek Sowiecki i dlaczego terror był zawsze w nim obecny. Zrozumiecie również dlaczego daje on o sobie znać także we współczesnej Rosji. Ten film zatytułowałem „Czerwony terror. Jak bolszewicy niszczyli swoich wrogów”.

Premiera w każdy piątek o 20.00. Gorąco zapraszam do oglądania.


Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

Zloty Patron - Kancelaria Prawnicza Macieja Ordona w Chicago
Srebrni

Brązowi

 • Prof. Mira Modelska-Creech
 • Jarosław Bataszew
 • Krzysztof Druh
 • Tomasz Kaczorowski
 • Leszek Klimiuk

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać:

 1. 1. Za pośrednictwem platformy patronite.pl
 2. Bezpośrednio na YouTube:
  – klikając “Wesprzyj” pod filmem, aby cyklicznie dokonywać wpłat – https://www.youtube.com/zakazanehistorie/join
  – klikając “Podziękuj” pod filmem, aby dokonać jednorazowej wpłaty
 3. Poprzez serwis PayPal: https://www.paypal.com/paypalme/leszekpietrzak
 4. Bezpośrednio na moje konto bankowe w PKO BP nr:
  – w Polsce: 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131
  – z zagranicy: IBAN – PL46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 (SWIFT BPKOBPLPW).

Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


W każdy piątek zapraszam na premiery moich nowych opowieści filmowych, a od poniedziałku do czwartku na filmy #shorts – zawsze o 20:00.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie, subskrypcję mojego kanału na YouTube i o wsparcie, za co góry dziękuję.