FILMY

Ukraińska rebelia we wrześniu 1939 roku

Ukraińska rebelia we wrześniu 1939 roku

W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o ukraińskiej rebelii na kresach we wrześniu 1939r. Dowiecie się jak rzeczywiście wyglądała ta rebelia i przez kogo była inspirowana. Dowiecie się też jakie były dla Polski skutki tej rebelii. Ten film zatytułowałem „Ukraińska rebelia we wrześniu 1939 roku” Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski
  • Mariusz Ignacy Godlewski

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Krzysztof Druh
  • Tomasz Kaczorowski

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie opowiem Państwu o aferze Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego. Miał on zajmować się naszymi długami za granicą, a w rzeczywistości stał się narzędziem do wyprowadzenia z Polski gigantycznych pieniędzy. Gdy podjęto śledztwo w tej sprawie zginęli ci którzy wpadli na trop tej afery. Dowiecie się gdzie podziały się pieniądze FOZZ i do czego one posłużyły. Ten film zatytułowałem „Złodziejska mega afera – kulisy przestępczej działalności Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego”. Gorąco zapraszam do oglądania.

W każdy piątek zapraszam na premiery moich nowych opowieści filmowych, a od poniedziałku do czwartku na filmy #shorts – zawsze o 20:00.


Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.