FILMY

Jedna z największych zagadek XX wieku

Jedna z największych zagadek XX wieku. Tajemnicza Mapa Gomberga

W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o mapie Gomberga. Dowiecie się co to była za mapa, w jakich warunkach politycznych ona powstała i kto był jej autorem. Poznacie też cele które przyświecały jej powstaniu. To temat który wielokrotnie przywoływany był w dyskusjach jakie toczyły się po premierach moich filmów. I dlatego właśnie postanowiłem go podjąć. Ten film zatytułowałem „Jedna z największych zagadek XX wieku. Tajemnicza Mapa Gomberga”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski
  • Mariusz Ignacy Godlewski

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Krzysztof Druh
  • Tomasz Kaczorowski

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie opowiem Państwu o ukraińskiej rebelii na kresach we wrześniu 1939r. Dowiecie się jak rzeczywiście wyglądała ta rebelia i przez kogo była inspirowana. Dowiecie się też jakie były dla Polski skutki tej rebelii. Ten film zatytułowałem „Ukraińska rebelia we wrześniu 1939 r.” Gorąco zapraszam do oglądania.

W każdy piątek zapraszam na premiery moich nowych opowieści filmowych, a od poniedziałku do czwartku na filmy #shorts – zawsze o 20:00.


Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.