FILMY

Złodziejska mega afera FOZZ

Złodziejska mega afera FOZZ

W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o aferze Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego. Miał on zajmować się naszymi długami za granicą, a w rzeczywistości stał się narzędziem do wyprowadzenia z Polski gigantycznych pieniędzy. Gdy podjęto śledztwo w tej sprawie zginęli ci którzy wpadli na trop tej afery. Dowiecie się gdzie podziały się pieniądze FOZZ i do czego one posłużyły. Ten film zatytułowałem „Złodziejska mega afera FOZZ. Kulisy przestępczej działalności Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski
  • Mariusz Ignacy Godlewski

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Krzysztof Druh
  • Tomasz Kaczorowski

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie opowiem Państwu o tym jak Sowieci eksterminowali Polaków w czasie II wojny światowej. Opowiem Państwu jak ta eksterminacja najczęściej wyglądała i jakie były jej ostateczne skutki. Porównam je także do skutków eksterminacji Polaków przez Niemców w czasie II wojny światowej. Ten film zatytułowanym „Syberyjskie piekło Polaków. Polskie ofiary sowieckich deportacji”. Gorąco zapraszam do obejrzenia tego filmu.

W każdy piątek zapraszam na premiery moich nowych opowieści filmowych, a od poniedziałku do czwartku na filmy #shorts – zawsze o 20:00.


Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.