FILMY

Teatr demokracji

Teatr demokracji. Kulisy Magdalenki i Okrągłego Stołu

Zgodnie z Waszymi postulatami w moim najnowszym filmie opowiem o kulisach rozmów w Magdalence i przy Okrągłym Stole. Dowiecie się, jak rzeczywiście wyglądały te rozmowy, jak narodził się polityczny kompromis pomiędzy komunistyczną władzą a solidarnościową opozycją. Dowiecie się, czego ten kompromis dotyczył i jakie były jego faktyczne następstwa. Ten film zatytułowałem: „Teatr demokracji. Kulisy Magdalenki i Okrągłego Stołu”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Mateusz Jaworowski
  • Krzysztof Druh

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem wam o działalności kpt Romana Czerniawskiego, najskuteczniejszego szpiega w czasie II wojny światowej. Dowiecie się dlaczego nim był i jaką cenę zapłacił za swoje szpiegowskie dokonania. Ten film zatytułowałem “Najlepszy szpieg aliantów – Roman Czerniawski”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.