FILMY

Najlepszy szpieg aliantów

Najlepszy szpieg aliantów - Roman Czerniawski

W moim najnowszym filmie opowiem wam o działalności kpt Romana Czerniawskiego, najskuteczniejszego szpiega w czasie II wojny światowej. Dowiecie się dlaczego nim był i jaką cenę zapłacił za swoje szpiegowskie dokonania. Ten film zatytułowałem “Najlepszy szpieg aliantów – Roman Czerniawski”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Krzysztof Druh

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie opowiem Wam o tym, jak po zakończeniu II wojny światowej Amerykanie szukali hitlerowskiej kolonii na Antarktydzie. Poznacie kulisy operacji „High Jump”, jaką siły amerykańskiej armii przeprowadziły w 1947 roku. Dowiecie się, jakie przyniosła ona efekty. Ten film zatytułowałem „Tropy hitlerowców na Antarktydzie. Amerykańska operacja High Jump”.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.