FILMY

Tajemnice śmierci Marszałka Rydza–Śmigłego

Tajemnice śmierci Marszałka Rydza–Śmigłego

W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o okolicznościach śmierci marszałka Edwarda Rydza- Śmigłego. Dowiecie się po co w październiku 1941r. przybył do okupowanej Polski z Rumunii, gdzie we wrześniu 1939r. został internowany. To jedna z najbardziej tajemniczych historii, jakie wydarzyły się w okupowanej przez Niemców Polsce. Ten film zatytułowałem „Tajemnice śmierci Marszałka Rydza – Śmigłego”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Z okazji nadchodzącego 2024 życzę Państwu w Nowym Roku przede wszystkim Nadziei by was nigdy nie opuszczała, Radości by Was zawsze rozweselała, Miłości – by Wam obrodziła, dobroci – by zawsze była… i oczywiście zdrowia, bo jest ono zawsze najważniejsze. Do siego Roku!

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

Zloty Patron - Kancelaria Prawnicza Macieja Ordona w Chicago

Zloty Patron - Kancelaria Adwokacka Prawo Filipa

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Krzysztof Druh
  • Tomasz Kaczorowski
  • Marcin Maslany

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie już w Nowym Roku opowiem wam o tym jak Amerykanie w końcu II wojny światowej i po jej zakończeniu ściągnęli Stanów Zjednoczonych naukowców III Rzeszy. Dowiecie się po co byli oni potrzebni Amerykanom. Ten film zatytułowałem „Operacja Paperclip. Jak Naziści wysłali Amerykanów w kosmos”. Gorąca zapraszam do obejrzenia tego filmu.

W każdy piątek zapraszam na premiery moich nowych opowieści filmowych, a od poniedziałku do czwartku na filmy #shorts – zawsze o 20:00.


Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.