FILMY

Operacja Paperclip

Operacja Paperclip

W moim najnowszym filmie opowiem wam o tym jak Amerykanie w końcu II wojny światowej i po jej zakończeniu ściągnęli Stanów Zjednoczonych naukowców III Rzeszy. Dowiecie się po co byli oni potrzebni Amerykanom. Ten film zatytułowałem Operacja Paperclip. Jak naziści wysłali Amerykanów w kosmos. Gorąca zapraszam do obejrzenia tego filmu.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

Zloty Patron - Kancelaria Prawnicza Macieja Ordona w Chicago

Zloty Patron - Kancelaria Adwokacka Prawo Filipa

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Krzysztof Druh
  • Tomasz Kaczorowski
  • Marcin Maslany

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Wam o tym jak polscy urzędnicy uratowali w marcu 1939 r. grupę prawie 5 tysięcy Żydów z czeskiej Pragi, którzy obawiali się o swoje życie po tym jak Hitler zajął Czechosłowację. To historia o której nie przeczytacie w podręcznikach. Nie zauważyli jej nawet badacze Holocaustu. I dlatego właśnie warto ją poznać. Ten film zatytułowałem „Jak Polacy uratowali praskich Żydów przed zagładą”. Gorąco zapraszam do oglądania”.

W każdy piątek zapraszam na premiery moich nowych opowieści filmowych, a od poniedziałku do czwartku na filmy #shorts – zawsze o 20:00.


Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.