FILMY

Dlaczego CIA handlowała narkotykami

Dlaczego CIA handlowała narkotykami

W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o tym dlaczego CIA – najważniejsza amerykańska agencja wywiadowcza po wojnie zajęła się handlem narkotykami. Dowiecie się dlaczego tym przestępczym biznesem zajmowała się razem z amerykańskimi mafiosami. Ten film zatytułowałem “Dlaczego CIA handlowała narkotykami”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę Państwu, aby były one dla wszystkich Państwa pełne ciepła, spokoju i radości.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

Zloty Patron - Kancelaria Prawnicza Macieja Ordona w Chicago

Zloty Patron - Kancelaria Adwokacka Prawo Filipa

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Krzysztof Druh
  • Tomasz Kaczorowski
  • Marcin Maslany

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Państwu o okolicznościach śmierci marszałka Edwarda Rydza- Śmigłego. Dowiecie się po co w październiku 1941r. przybył do okupowanej Polski z Rumunii, gdzie we wrześniu 1939r. został internowany. To jedna z najbardziej tajemniczych historii, jakie wydarzyły się w okupowanej przez Niemców Polsce. Ten film zatytułowałem: „Tajemnice śmierci Marszałka Rydza – Śmigłego”. Gorąco zapraszam do oglądania.

W każdy piątek zapraszam na premiery moich nowych opowieści filmowych, a od poniedziałku do czwartku na filmy #shorts – zawsze o 20:00.


Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.