FILMY

Świadek Katynia

Świadek Katynia

Witam Państwa bardzo serdecznie w Nowym Roku. W dzisiejszym moim filmie opowiadam Państwu wstrząsającą historię polskiego żołnierza, uciekiniera z obozu śmierci w lesie katyńskim. Historia ta wyjawia nowe fakty, nieznane do tej pory.

Katyńska relacja Stefana Bartysiaka jest wyjątkową historią. Sceny jakie on opisuje są tak drastyczne, że nawet trudno je sobie wyobrazić. I dlatego ta historia musi zostać uwieczniona. Postanowiliśmy, że tę historię opowiemy Państwu w nieco szerszym filmie dokumentalnym. Zwracamy się do Państwa o wsparcie tej idei. Wpłat można dokonywać na konto bankowe 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 oraz poprzez system PayPal. Wkrótce uruchomimy również możliwość stałego wspierania poprzez serwis patronite.pl mojej aktywności w ujawnianiu prawdy historycznej.

ZA TYDZIEŃ opowiem Państwu o Polakach, którzy w czasie drugiej wojny światowej pełnili służbę w Wermachcie i innych niemieckich formacjach. Ten film zatytułowałem “Dziadkowie z Wermachtu”.

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.