FILMY

Otoczona przez Hitlera

Otoczona przez Hitlera

W moim filmie pt. “Otoczona przez Hitlera”opowiadam Wam o tym, jaką politykę prowadziła Szwajcaria w czasie drugiej wojny światowej. Dowiecie się dlaczego uniknęła ona wojny. Ten film zatytułowałem “Otoczona przez Hitlera”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera – piątek, 20.00

Patroni kanału

Dziękuję moim “Brązowym patronom” za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: Pani prof. Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Wam o tym, dlaczego Niemcy poszukiwali tak zawzięcie w czasie drugiej wojny światowej obrazów Jana Matejki i dlaczego były one dla nich tak ważne. Ten film zatytułowałem “Polowanie na Matejkę”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.