FILMY

Z kim walczyli sowieccy partyzanci

Z kim walczyli sowieccy partyzanci

W najbliższym moim filmie opowiadam o najbardziej szokujących działaniach sowieckich partyzantów w czasie drugiej wojnie światowej. To historia, o której nie mieliście okazji usłyszeć. Ten film zatytułowałem “Z kim walczyli sowieccy partyzanci”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera – piątek, 20.00

Patroni kanału

Dziękuję moim “Brązowym patronom” za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: Pani Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Państwu o tym, jaką politykę prowadziła Szwajcaria w czasie drugiej wojny światowej. Dowiecie się dlaczego nie została zaatakowana przez Hitlera. Ten film zatytułowałem “Otoczona przez Hitlera”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.