FILMY

Polowanie na Matejkę

Polowanie na Matejkę

W moim filmie pt. “Polowanie na Matejkę” opowiadam Państwu o tym , jak Niemcy w czasie wojny poszukiwali największych dzieł Jana Matejki i dlaczego były one dla nich tak ważne. Ten film zatytułowałem “Polowanie na Matejkę”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera – piątek, 20.00

Patroni kanału

Dziękuję moim “Brązowym patronom” za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: Pani prof. Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W następnym moim filmie przedstawię Państwu historię belgijskiego żołnierza, służącego w niemieckim Wehrmachcie, w czasie powstania warszawskiego. Ta historia jest wyjątkową historią z dwóch powodów. Po pierwsze pokazuje Powstanie Warszawskie z perspektywy tych, którzy je pacyfikowali, ale ta historia jest również wyjątkowa z powodu powojennych losów bohatera.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.