FILMY

Tropy hitlerowców na Antarktydzie

Operacja Highjump

W moim najnowszym filmie pt. “Tropy hitlerowców na Antarktydzie. Amerykańska operacja Highjump” opowiem Wam o tym, jak po zakończeniu II wojny światowej Amerykanie szukali hitlerowskiej kolonii na Antarktydzie. Poznacie kulisy operacji „Highjump”, jaką siły amerykańskiej armii przeprowadziły w 1947 r. Dowiecie się, jakie przyniosła ona efekty. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Krzysztof Druh

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

Z racji zbliżającej się kolejnej rocznicy Powstania Warszawskiego w następnym moim filmie opowiem Państwu historię z nim związaną, ale za to bardzo mało znaną. Przedstawię losy warszawiaków, którzy po upadku Powstania Warszawskiego ukrywali się w ruinach miasta, prowadząc życie przysłowiowego Robinsona. Dowiecie się, jak ono rzeczywiście wyglądało. Dowiecie się, co było warunkiem skutecznego przetrwania i jak się to ostatecznie zakończyło. Ten film zatytułowałem “Warszawscy Robinsonowie. Warszawiacy, którzy przetrwali Powstanie Warszawskie”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.