FILMY

Pieniądze Churchilla

Pieniądze Churchilla

W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o pieniądzach Winstona Churchilla. Brytyjski premier gdy zaczęła się wojna był przysłowiowym bankrutem. Ale gdy wojna uległa zakończeniu stał się bogatym człowiekiem. Dowiecie się w jaki sposób Winston Churchill tego dokonał. Ten film zatytułowałem „Pieniądze Churchilla. Jak Churchill dorobił się na II wonie światowej”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Krzysztof Druh

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie opowiem Państwu o planie polskiego ministra spraw zagranicznych Józefa Becka, który mógł powstrzymać Hitlera i zapobiec wybuchowi wojny w Europie. Dowiecie się, na czym ten plan polegał i dlaczego się nie udało go zrealizować. Ten film zatytułowałem „Jak Józef Beck chciał zapobiec agresji Hitlera”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.