FILMY

Jak Józef Beck chciał zapobiec agresji Hitlera

Jak Józef Beck chciał zapobiec agresji Hitlera

W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o planie polskiego ministra spraw zagranicznych Józefa Becka, który mógł powstrzymać Hitlera i zapobiec wybuchowi wojny w Europie. Dowiecie się, na czym ten plan polegał i dlaczego się nie udało go zrealizować. Ten film zatytułowałem „Jak Józef Beck chciał zapobiec agresji Hitlera”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Krzysztof Druh

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie opowiem Państwu o tym, jak na początku września 1939 roku Słowacja zaatakowała Polskę. Dowiecie się, dlaczego tego dokonała i jakie były rezultaty tej agresji. Ten film zatytułowałem „Trzeci agresor. Jak Słowacja zaatakowała Polskę we wrześniu 1939 roku”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.