FILMY

Największa tajemnica Watykanu

Największa tajemnica Watykanu. Kulisy porwania Emanueli Orlandi

W moim najnowszym filmie pt. “Największa tajemnica Watykanu. Kulisy porwania Emanueli Orlandi.” opowiem Państwu o sprawie porwania w 1983r. Emanueli Orlandi, córki watykańskiego urzędnika, której nigdy nie odnaleziono. Dowiecie się jak bardzo ta sprawa wiąże się z zamachem na Jana Pawła II, do którego doszło 13 maja 1981r. na Placu Św. Piotra. Po czterdziestu latach jakie minęły od tego wydarzenia tą sprawą znowu zainteresowali się włoscy śledczy. Dowiecie się dlaczego. Ten film zatytułowałem: „Największa tajemnica Watykanu. Kulisy porwania Emanueli Orlandi”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Wojciech Trojan
  • Mateusz Jaworowski
  • Krzysztof Druh

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie opowiem Państwu o kulisach zawartego w 1985 roku przez generała Wojciecha Jaruzelskiego porozumienia z Davidem Rockefellerem, najbardziej wpływowym magnatem finansowym. Dowiecie się, dlaczego nienawidzący zachodniej demokracji i kapitalizmu Jaruzelski zawarł ten pakt i jakie były tego konsekwencje dla Polski. Ten film zatytułowałem „Wszystkie tajemnice paktu Jaruzelski – Rockefeller”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.