FILMY

Czy córka gen. Sikorskiego zginęła w Gibraltarze

Czy córka gen. Sikorskiego zginęła w Gibraltarze

W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o prawdopodobnych losach Zofii Leśniowskiej, córki generała Władysława Sikorskiego, premiera i Naczelnego Wodza. Jak mówi oficjalna wersja historii, Zofia Leśniowska miała wraz z ojcem zginąć w katastrofie lotniczej w Gibraltarze. Czy tak rzeczywiście się stało? Ten film zatytułowałem „Czy córka generała Sikorskiego zginęła w Gibraltarze?” Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Wojciech Trojan
  • Mateusz Jaworowski
  • Krzysztof Druh

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Państwu o sprawie porwania w 1983r. Emanueli Orlandii, córki watykańskiego urzędnika, której nigdy nie odnaleziono. Dowiecie się jak bardzo ta sprawa wiąże się z zamachem na Jana Pawła II, do którego doszło 13 maja 1981r. na Placu Św. Piotra. Po czterdziestu latach jakie minęły od tego wydarzenia tą sprawą znowu zainteresowali się włoscy śledczy. Dowiecie się dlaczego. Ten film zatytułowałem: „Największa tajemnica Watykanu. Kulisy porwania Emanueli Orlandii”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.