FILMY

Czy można było uratować Żydów przed zagładą

Czy można było uratować Żydów przed zagładą

W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o polityce Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych wobec Żydów, zanim jeszcze doszło do Holokaustu. Dowiecie się, czy mogły one uratować Żydów przed zagładą. Opowiem również Państwu o tajemniczej wizycie w brytyjskiej Palestynie, „zegarmistrza zagłady” – Adolfa Eichmanna, zanim jeszcze wybuchła II wojna światowa. Ten film zatytułowałem „Czy można było uratować Żydów przed zagładą?” Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

Zloty Patron - Kancelaria Prawnicza Macieja Ordona w Chicago

Zloty Patron - Kancelaria Adwokacka Prawo Filipa

Srebrni

Brązowi

 • Prof. Mira Modelska-Creech
 • Jarosław Bataszew
 • Krzysztof Druh
 • Tomasz Kaczorowski
 • Marcin Maslany

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać:

 1. 1. Za pośrednictwem platformy patronite.pl: https://patronite.pl/zakazanehistorie
 2. Bezpośrednio na YouTube:
  – klikając “Wesprzyj” pod filmem, aby cyklicznie dokonywać wpłat – https://www.youtube.com/zakazanehistorie/join
  – klikając “Podziękuj” pod filmem, aby dokonać jednorazowej wpłaty
 3. Poprzez serwis PayPal: https://www.paypal.com/paypalme/leszekpietrzak
 4. Bezpośrednio na moje konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131.

Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W następnym moim filmie przedstawię Państwu historię Grupy Bilderberg, która uważana jest od wielu lat za nieformalny światowy rząd. Dowiecie się, czy rzeczywiście takie stwierdzenie jest prawdą. To historia pełna tajemnic i dlatego warto ją poznać. Ten film zatytułowałem „Kto naprawdę rządzi światem? Tajemnice Grupy Bilderberg”. Gorąco zapraszam do oglądania.

W każdy piątek zapraszam na premiery moich nowych opowieści filmowych, a od poniedziałku do czwartku na filmy #shorts – zawsze o 20:00.


Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie, subskrypcję mojego kanału na YouTube i o wsparcie, za co góry dziękuję.