FILMY

Kto naprawdę rządzi światem? Tajemnice Grupy Bilderberg

Kto naprawdę rządzi światem? Tajemnice Grupy Bilderberg

W moim najnowszym filmie przedstawię Państwu historię Grupy Bilderberg, która uważana jest od wielu lat za nieformalny światowy rząd. Dowiecie się, czy rzeczywiście takie stwierdzenie jest prawdą. To historia pełna tajemnic i dlatego warto ją poznać. Ten film zatytułowałem „Kto naprawdę rządzi światem? Tajemnice Grupy Bilderberg”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

Zloty Patron - Kancelaria Prawnicza Macieja Ordona w Chicago
Srebrni

Brązowi

 • Prof. Mira Modelska-Creech
 • Jarosław Bataszew
 • Krzysztof Druh
 • Tomasz Kaczorowski
 • Marcin Maslany

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać:

 1. 1. Za pośrednictwem platformy patronite.pl: https://patronite.pl/zakazanehistorie
 2. Bezpośrednio na YouTube:
  – klikając “Wesprzyj” pod filmem, aby cyklicznie dokonywać wpłat – https://www.youtube.com/zakazanehistorie/join
  – klikając “Podziękuj” pod filmem, aby dokonać jednorazowej wpłaty
 3. Poprzez serwis PayPal: https://www.paypal.com/paypalme/leszekpietrzak
 4. Bezpośrednio na moje konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131.

Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Państwu o hitlerowskich zbrodniarzach, którzy po zakończeniu II wojny światowej uciekli z Europy. Odpowiem na pytanie, dlaczego uciekali do krajów Ameryki Południowej i dlaczego przez tyle lat mogli tam spokojnie żyć. Poznacie również historię największego z nich – Josefa Mengele, który się tam ukrywał i nigdy nie został znaleziony. Ten film zatytułowałem „Dlaczego hitlerowscy zbrodniarze uciekali do Ameryki Południowej”. Gorąco zapraszam do oglądania.

W każdy piątek zapraszam na premiery moich nowych opowieści filmowych, a od poniedziałku do czwartku na filmy #shorts – zawsze o 20:00.


Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie, subskrypcję mojego kanału na YouTube i o wsparcie, za co góry dziękuję.