FILMY

Szpiegowskie tajemnice rotmistrza Sosnowskiego

Szpiegowskie tajemnice rotmistrza Sosnowskiego

W moim dzisiejszym filmie przedstawię Państwu postać rotmistrza Jerzego Sosnowskiego, jednego z najgłośniejszych polskich szpiegów w przedwojennej Polsce. Jego informacje wskazywały na to, że Niemcy razem z Sowietami szykują się do ataku na Polskę, ale pomimo tego został oskarżony przez polskie władze o zdradę i aresztowany. Dowiecie się, dlaczego tak się stało i czy te oskarżenia były słuszne. Ten film zatytułowałem „Szpiegowskie tajemnice rotmistrza Sosnowskiego”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Mecenas kanału

Gorące podziękowania składam Mecenasowi mojego kanału – Samorządowi Województwa Lubelskiego.

Warto być Polakiem

Samorząd Województwa Lubelskiego jest organizatorem programu „Warto być Polakiem”. Celami tego programu są między innymi: pielęgnowanie polskości, ochrona narodowego dziedzictwa, a także pamięć o bohaterach i przywołanie postaci godnych do naśladowania.
Strona www programu…


Patroni kanału

Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Srebrni

Brązowi

  • Pani prof. Mira Modelska-Creech
  • Pan Jarosław Bataszew

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim kolejnym filmie opowiem Państwu o powojennych losach dzieci hitlerowskich dygnitarzy. Dowiecie się, jak żyły i czy potępiły zbrodnicze czyny swoich ojców. Ten film zatytułowałem „Dzieci Hitlera”. Gorąco zapraszam wszystkich do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.