FILMY

Ryzykowna gra Madziarów

Ryzykowna gra Madziarów

W moim najnowszym filmie pt. “Ryzykowna gra Madziarów. Jak Węgry zmieniły stronę w czasie II wojny światowej” opowiem Państwu o tym, dlaczego Węgry były w czasie II wojny światowej najpierw sojusznikami III Rzeszy, a potem aliantów. Dowiecie się, co było źródłem takiego manewru. Dowiecie się również, czy Węgry na tym manewrze rzeczywiście skorzystały. Ten film zatytułowałem „Ryzykowna gra Madziarów. Jak Węgry zmieniły stronę w czasie II wojny światowej”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Wojciech Trojan
  • Mateusz Jaworowski
  • Krzysztof Druh

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie opowiem Państwu o działalności granatowej policji w czasie niemieckiej okupacji. Dowiecie się, czy rzeczywiście była ona formacją, która wysługiwała się tylko niemieckiemu okupantowi. Dowiecie się, dlaczego granatowa policja nie została otwarcie potępiona przez Polskie Państwo Podziemne. Ten film zatytułowałem „Bohaterowie czy zdrajcy? Kulisy działalności granatowej policji w okupowanej Polsce”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.