FILMY

Przerwana dekada. Dlaczego Jaruzelski internował Gierka

Przerwana dekada. Dlaczego Jaruzelski internował Gierka

W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o dekadzie rządów Edwarda Gierka. Dowiecie się dzięki komu Gierek zdobył władzę w kraju i ją po dekadzie swoich rządów stracił. Poznacie ze szczegółami kierunki jego polityki i ich ostateczne rezultaty. Ten film zatytułowałem: „Przerwana dekada. Dlaczego Jaruzelski internował Gierka” Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski
  • Kancelaria Prawnicza Macieja Ordona w Chicago

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Krzysztof Druh
  • Tomasz Kaczorowski

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Państwu o tym jak wyglądał zamach na generała Władysława Sikorskiego w Gibraltarze 4 lipca 1943r., w wyniku którego on i jego ludzie stracili życie. Dowiecie się kto rzeczywiście stał za tym zamachem i czemu miał on służyć? Ten film zatytułowałem „Jak zginął generał Sikorski”. Gorąco zapraszam do oglądania.

W każdy piątek zapraszam na premiery moich nowych opowieści filmowych, a od poniedziałku do czwartku na filmy #shorts – zawsze o 20:00.


Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.