FILMY

Na pomoc walczącej Warszawie

Na pomoc walczącej Warszawie

W moim dzisiejszym filmie pozostaję przy temacie Powstania Warszawskiego. Opowiem Wam o akcji pomocy walczącej Warszawie ze strony oddziałów Armii Krajowej z terenów Polski, które zostały opanowane przez Sowietów. Dowiecie się, jak ta akcja się zakończyła. Ten film zatytułowałem „Na pomoc walczącej Warszawie”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Mecenas kanału

Gorące podziękowania składam Mecenasowi mojego kanału – Samorządowi Województwa Lubelskiego.

Warto być Polakiem

Samorząd Województwa Lubelskiego jest organizatorem programu „Warto być Polakiem”. Celami tego programu są między innymi: pielęgnowanie polskości, ochrona narodowego dziedzictwa, a także pamięć o bohaterach i przywołanie postaci godnych do naśladowania.
Strona www programu…


Patroni kanału

Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Srebrni

Brązowi

  • Pani prof. Mira Modelska-Creech
  • Pan Jarosław Bataszew

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Państwu o kulisach puczu Giennadija Janajewa, jaki miał miejsce w sierpniu 1991 roku. Miał on uratować Związek Sowiecki przed skutkami polityki Michaiła Gorbaczowa, a w rzeczywistości przyspieszył jego rozpad. Dowiecie się, co stało się z tymi, którzy zorganizowali ten pucz. To historia, która może się powtórzyć w dzisiejszej Rosji. Ten film zatytułowałem „Ostatni pucz w imperium”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.