FILMY

Między mitem a prawdą

Między mitem a prawdą. Żydowska partyzantka w czasie wojny

W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o żydowskiej partyzantce w czasie II wojny światowej. Dowiecie się, czym się naprawdę ona zajmowała i jakie były rezultaty jej działań na terenach, na których ona istniała. Dowiecie się również, czy jej filmowy obraz jest prawdziwy. Ten film zatytułowałem „Między mitem a prawdą. Żydowska partyzantka w czasie wojny“. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

Zloty Patron - Kancelaria Prawnicza Macieja Ordona w Chicago
Srebrni

Brązowi

 • Prof. Mira Modelska-Creech
 • Jarosław Bataszew
 • Krzysztof Druh
 • Tomasz Kaczorowski
 • Leszek Klimiuk

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać:

 1. 1. Za pośrednictwem platformy patronite.pl: https://patronite.pl/zakazanehistorie
 2. Bezpośrednio na YouTube:
  – klikając “Wesprzyj” pod filmem, aby cyklicznie dokonywać wpłat – https://www.youtube.com/zakazanehistorie/join
  – klikając “Podziękuj” pod filmem, aby dokonać jednorazowej wpłaty
 3. Poprzez serwis PayPal: https://www.paypal.com/paypalme/leszekpietrzak
 4. Bezpośrednio na moje konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131.

Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie opowiem Wam o jednej z najbardziej mrocznych tajemnic Watykanu w czasach Jana Pawła II, czyli mordzie komendanta Gwardii Szwajcarskiej, jego żony oraz jego podwładnego. Dowiecie się, dlaczego watykańscy urzędnicy chcieli tę zbrodnię szybko zatuszować. Dowiecie się także tego, co ona miała wspólnego z wcześniejszym zamachem na polskiego papieża. To szokująca wiedza, która może Wami wstrząsnąć. Ten film zatytułowałem „Mroczne tajemnice Watykanu Morderstwo komendanta Gwardii Szwajcarskiej”. Gorąco zapraszam do oglądania.

W każdy piątek zapraszam na premiery moich nowych opowieści filmowych, a od poniedziałku do czwartku na filmy #shorts – zawsze o 20:00.


Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie, subskrypcję mojego kanału na YouTube i o wsparcie, za co góry dziękuję.