FILMY

Masoni w komunistycznej Polsce

Masoni w komunistycznej Polsce

W dzisiejszym filmie przedstawiam Państwu historię lóż masońskich w komunistycznej Polsce. Wprawdzie zostały one przed wojną zdelegalizowane, ale w komunistycznej Polsce mogły działać za cichym przyzwoleniem władz. Dlaczego tak było? O tym dowiecie się w dzisiejszym filmie, który zatytułowałem „Masoni w komunistycznej Polsce”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Mecenas kanału

Gorące podziękowania składam Zarządowi Regionu Środkowo-Wschodniego NSZZ “Solidarność” w Lublinie, Mecenasowi mojego kanału.

NSZZ "Solidarność" LublinNSZZ „Solidarność” to najskuteczniejszy ogólnopolski związek zawodowy, którego celem jest obrona praw pracowniczych. Zorganizowanym pracownikom łatwiej domagać się respektowania należnych praw, walczyć o poprawę warunków pracy i płacy oraz wspierać się przy rozwiązywaniu problemów. Profesjonalizm, tradycyjne wartości i skuteczność to oferta „Solidarności”. U nas otrzymasz bezpłatną pomoc prawną i udział w szkoleniach zwiększających efektywność twojego działania. Dowiesz się jak zwiększyć bezpieczeństwo w pracy i mieć udział w podziale środków z Funduszu Socjalnego. Razem łatwiej stawić czoło trudnej sytuacji. Zorganizowani pracownicy mają lepiej!

Czekamy na Ciebie w każdym biurze NSZZ “Solidarność”.

Region Środkowo-Wschodni NSZZ „Solidarność”

Lublin, ul. Królewska 3, tel. 81 / 53 208 11
www.solidarnosc.org.pl/lublin
sekretariat.lublin@solidarnosc.org.pl


Patroni kanału

Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Srebrni

Brązowi

  • Pani prof. Mira Modelska-Creech
  • Pan Jarosław Bataszew

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie opowiem Państwu o kulisach referendum ludowego, jakie komuniści przeprowadzili w Polsce 30 czerwca 1946 roku. To referendum miało być rozpoznaniem sytuacji politycznej przed pierwszymi powojennymi wyborami. Dowiecie się w jaki sposób Sowieci pomogli polskim komunistom sfałszować wyniki tego referendum. Ten film zatytułowałem „Jak Sowieci sfałszowali pierwsze referendum w powojennej Polsce”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.