FILMY

Jak Sowieci szkolili kadry bezpieki w komunistycznej Polsce

Jak Sowieci szkolili kadry bezpieki w komunistycznej Polsce

W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o tym, jak Sowieci przygotowywali kadry dla bezpieki w komunistycznej Polsce. Opowiem ze szczegółami o absolwentach szkoły NKWD w Kujbyszewie. Dowiecie się, jaką rzeczywiście odegrali oni rolę w bezpiece. Ten film zatytułowałem „Jak Sowieci szkolili kadry bezpieki w komunistycznej Polsce”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski
  • Kancelaria Prawnicza Macieja Ordona w Chicago

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Krzysztof Druh
  • Tomasz Kaczorowski

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie opowiem Państwu o toczącej się dzisiaj wojnie w Izraelu, która ma terrorystyczny charakter. Odpowiem na pytanie dlaczego tak jest, dlaczego obie strony tego konfliktu stosują terror, którego ofiarami są niewinni żydowscy i palestyńscy cywile. Dowiecie się jakie są tego źródła. Ten film zatytułowałem „Dlaczego Izrael stał się ojczyzną terrorystów?”. Gorąco zapraszam do oglądania.

W każdy piątek zapraszam na premiery moich nowych opowieści filmowych, a od poniedziałku do czwartku na filmy #shorts – zawsze o 20:00.


Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.