FILMY

Jak mordowano w II Rzeczpospolitej

Jak mordowano w II Rzeczpospolitej

W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o politycznych mordach w międzywojennej Polsce. Ich sprawcami byli zarówno polityczni fanatycy, jak i wyszkoleni zbrodniarze. Te zbrodnie były nawet stałym elementem życia politycznego II Rzeczpospolitej. Ten film zatytułowałem “Jak mordowano w II Rzeczpospolitej”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

 

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski
  • Maciej Ordon z Chicago

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Krzysztof Druh
  • Tomasz Kaczorowski

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie opowiem Państwu o tym, jak Sowieci walczyli z Armią Krajową. Odpowiem na pytanie, dlaczego Armia Krajowa była takim zagrożeniem dla Stalina. Dowiecie się, w jaki sposób Stalin postanowił ją unicestwić i jak wiele sił musiał zaangażować, aby ten cel osiągnąć. Ten film zatytułowałem “Jak Stalin zniszczył Armię Krajową”. Gorąco zapraszam do oglądania.

W każdy piątek zapraszam na premiery moich nowych opowieści filmowych, a od poniedziałku do czwartku na filmy #shorts – zawsze o 20:00.


Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.