FILMY

Jak Amerykanie romansowali z nazistami

Jak Amerykanie romansowali z nazistami

W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o działalności zwolenników Hitlera w Stanach Zjednoczonych. Dowiecie się, dlaczego Amerykanie pozwolili im jawnie działać i dlaczego zdobyli oni tak duże wpływy w tym kraju. Ten film zatytułowałem „Jak Amerykanie romansowali z nazistami”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski
  • Kancelaria Prawnicza Macieja Ordona w Chicago
  • Andy Sadanowicz

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Krzysztof Druh
  • Tomasz Kaczorowski
  • Marcin Maslany

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Państwu o nocie Wołkowa, dokumencie na podstawie którego Sowieci w styczniu 1943r. pozbawili wszystkich Polaków w Związku Sowieckim polskiego obywatelstwa. Dowiecie się jakie znaczenie miała ta nota dla polityki premiera Władysława Sikorskiego w jego relacjach z Sowietami i aliantami. To zupełnie nieznany fragment polskiej historii czasów II wojny światowej. Ten film zatytułowałem: „Zemsta Stalina na Polakach”. Gorąco zapraszam do oglądania.

W każdy piątek zapraszam na premiery moich nowych opowieści filmowych, a od poniedziałku do czwartku na filmy #shorts – zawsze o 20:00.


Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.