FILMY

Bohater czy zdrajca? Generał Leopold Okulicki

Bohater czy zdrajca? Generał Leopold Okulicki

W moim dzisiejszym filmie opowiem Państwu o ostatnim dowódcy Armii Krajowej, generale Leopoldzie Okulickim. Dla jednych to bohater polskiej konspiracji, dla innych – zdrajca, który poszedł na współpracę z NKWD. Dowiecie się, jak było naprawdę. Ten film zatytułowałem „Bohater czy zdrajca? Generał Leopold Okulicki”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Sebastian Sobiech
  • Andrzej Olejnicki
  • Edward Reid
  • Sebastian Nastarowicz

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Państwu o tym, ilu Rosjan w komunistycznej Polsce udawało Polaków. Dowiecie się, po co Rosjanie wysyłali swoich zaufanych ludzi do Polski i po co przez wiele lat udawali oni Polaków. Ten film zatytułowałem “Matrioszki Kremla. Ilu Rosjan udawało Polaków” Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.