FILMY

Znienawidzone miasto Hitlera

Znienawidzone miasto Hitlera

W moim najnowszym filmie “Znienawidzone miasto Hitlera. Dlaczego Niemcy tak długo oblegali Leningrad” opowiem Państwu a oblężeniu Leningradu w czasie II wojny światowej. Niemcy oblegali to miasto przez prawie 900 dni, ale nigdy go nie zdobyli. Dowiecie się, dlaczego tak było. Ten film zatytułowałem „Znienawidzone miasto Hitlera. Dlaczego Niemcy tak długo oblegali Leningrad”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Wojciech Trojan
  • Mateusz Jaworowski
  • Krzysztof Druh

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie opowiem Państwu o działalności ukraińskich nacjonalistów w przedwojennej Polsce i podejmowanych przez nich akcjach przeciwko polskiemu Państwu. Dowiecie się kto finansował tę działalność i po co. Tem film zatytułowałem “Zamach na Polskę. Akcje terrorystyczne ukraińskich nacjonalistów w II Rzeczpospolitej”. Gorąco zapraszam do oglądania.


Wołyń na Powązki

Kresy: Jak ocalić pamięć


Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.