FILMY

Wprawka do Holokaustu

Wprawka do Holocaustu. Jak Niemcy wymordowali afrykańskie plemiona.

Jak Niemcy wymordowali afrykańskie plemiona? W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o prześladowaniach ludów afrykańskich przez Niemców na początku XX wieku. To były czasy, kiedy niemiecka II Rzesza posiadała w Afryce swoje kolonie i Niemcy dopuścili się tam straszliwych zbrodni, o czym świat dzisiaj zapomniał. Ten film zatytułowałem: „Wprawka do Holokaustu. Jak Niemcy wymordowali afrykańskie plemiona”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Edward Reid
  • Sebastian Nastarowicz
  • Wojciech Trojan
  • Mateusz Jaworowski
  • Krzysztof D.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie opowiem Państwu o tym jak przebiegał proces denazyfikacji w powojennych Niemczech. Dowiecie się dlaczego zarówno zachodni alianci jak i Sowieci odstąpili od realizacji denazyfikacji i co było tego przyczyną. Ten film zatytułowałem “Dlaczego alianci nie zdenazyfikowali powojennych Niemiec”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.