FILMY

Wielki blef aliantów

Wielki blef aliantów

W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o tym dlaczego Wielka Brytania i Francja nie udzieliły Polsce realnej pomocy we wrześniu 1939 roku. Dowiecie się, co było tego przyczyną. Ten film zatytułowanłem “Wielki blef aliantów”. Gorąco zapraszam do oglądania.

PREMIERA – piątek, 20:00

Patroni kanału

Dziękuję moim “Brązowym patronom” za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: Pani Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Państwu o działalności generała Władysława Sikorskiego, premiera polskiego rządu i Naczelnego Wodza. Dowiecie się jak rzeczywiście wyglądała jego polityka i jakie były jej skutki. Ten film zatytułowałem “Francuska epopeja Sikorskiego”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.