FILMY

W sidłach układu wiedeńskiego

Kto rządził III RP. W sidłach układu wiedeńskiego

W moim najnowszym filmie opowiem Państwo o działającym w czasach III RP układzie wiedeńskim. Dowiecie się kto go tworzył i jak jego ludzie wysysali pieniądze z polskiej gospodarki. Istnienie układu wiedeńskiego to największa zakazana historia w naszym kraju. I dlatego właśnie musicie koniecznie ją poznać. Ten film zatytułowałem „Kto rządził III RP. W sidłach układu wiedeńskiego”. Gorąco zapraszam do oglądania.

A ZA TYDZIEŃ…

W następnym moim filmie opowiem wam o tym jak w Związku Sowieckim produkowano, dystrybuowano i eksportowano za granicę narkotyki. Dowiecie się również jaką odegrały one rolę w czasach bolszewickiej rewolucji, w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej i innych wojnach, jakie Związek Sowiecki prowadził w XX wieku. Zrozumiecie też rolę narkotyków w utrzymaniu komunistycznego systemu. Ten film zatytułowałem: „Ciemna strona Związku Sowieckiego. Narkotyki pod nadzorem KGB”. Gorąco zapraszam do oglądania tego filmu.

Premiera w każdy piątek o 20.00. Gorąco zapraszam do oglądania.


Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

Zloty Patron - Kancelaria Prawnicza Macieja Ordona w Chicago
Srebrni

Brązowi

 • Prof. Mira Modelska-Creech
 • Jarosław Bataszew
 • Krzysztof Druh
 • Tomasz Kaczorowski
 • Leszek Klimiuk
 • Tomek Tomek

Pozostali Patroni

Krzysztof Baniewicz, Jacek Bankowski, Rafał Bartczuk, Piotr Bedkowski, Artur Bilski, cyberpunk_pl, Mariusz D, Paweł Gołębiowski, Hrabia JasniePan, HexPL, Szymon Huptyś, Tomasz Janicki, Jerzy Wojciech Jaworski, Jakub Kołowrotkiewicz, Pablo Krzymianoi, Tomasz Kulczycki, Krzysztof Lesniak, Grzegorz Łoznikow, Mariusz M, mumin_majster, Christopher Nakedseam, Grzegorz Nitecki, Marek Olekszyk, Ewa Pacholska, Jarosław Pajer, Paweł Papke, Paweł Ryński, Jacek Sab, Thorag Solaenison, Jan Solawa, Krzysztof Suszek, Jakub Warchoł, Marcin Wloszczyk, Krystian Zietek

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać:

 1. 1. Za pośrednictwem platformy patronite.pl
 2. Bezpośrednio na YouTube:
  – klikając “Wesprzyj” pod filmem, aby cyklicznie dokonywać wpłat – https://www.youtube.com/zakazanehistorie/join
  – klikając “Podziękuj” pod filmem, aby dokonać jednorazowej wpłaty
 3. Poprzez serwis PayPal: https://www.paypal.com/paypalme/leszekpietrzak
 4. Bezpośrednio na moje konto bankowe w PKO BP nr:
  – w Polsce: 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131
  – z zagranicy: IBAN – PL46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 (SWIFT BPKOBPLPW).

Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


W każdy piątek zapraszam na premiery moich nowych opowieści filmowych, a od poniedziałku do czwartku na filmy #shorts – zawsze o 20:00.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie, subskrypcję mojego kanału na YouTube i o wsparcie, za co góry dziękuję.