FILMY

W kleszczach dwóch wrogów

W kleszczach dwóch wrogów

W najbliższy moim filmie opowiem Państwu o walkach we wrześniu 1939 roku Samodzielnej Grupy Operacyjnej “Polesie”, dowodzonej przez generała Franciszka Kleeberga. Dowiecie się dlaczego tak długo nie mogliśmy poznać pełnej prawdy na temat tych walk. Ten film zatytułowałem “W kleszczach dwóch wrogów”. Gorąco zapraszam do oglądania.

PREMIERA – piątek, 20:00

Patroni kanału

Dziękuję moim “Brązowym patronom” za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: Pani Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Państwu o tym, dlaczego szef niemieckiej Luftwaffe Hermann Göring namówił Hitlera do wstrzymania ataku Wermachtu na Dunkierkę, umożliwiając tym samym ewakuację alianckich wojsk do Wielkiej Brytanii. Ten film zatytułowałem “Jak Göring poddał Dunkierkę”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.