FILMY

Tajemnica zabójstwa Himmlera

Mroczna prawda. Tajemnica zabójstwa Himmlera

W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o okolicznościach śmierci Heinricha Himmlera wszechwładnego Reichsführera-SS i prawej ręki Hitlera. Dowiecie się dlaczego został zamordowany i co było tego powodem. To historia, której nie ma jeszcze w historycznych opracowaniach. I dlatego właśnie warto ją poznać. Ten film zatytułowałem „Mroczna prawda. Tajemnica zabójstwa Himmlera”. Gorąco zapraszam do oglądania.

A ZA TYDZIEŃ…

W następnym moim filmie przedstawię wam historię Czesława Bojarskiego, genialnego fałszerza który zawojowała Francję. Jak mówił sam o sobie był przyzwoitym człowiekiem i do takiego kroku zmusiła go nędza. No i oczywiście niebywałe zdolności które posiadał. Ta historia jeszcze raz pokazuje, że Polak potrafi, nawet gdy znajdzie się w beznadziejnej sytuacji. Ten film zatytułowałem ”Genialny fałszerz z Polski, który przeraził Francję”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00. Gorąco zapraszam do oglądania.


Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

Zloty Patron - Kancelaria Prawnicza Macieja Ordona w Chicago
Srebrni

Brązowi

 • Prof. Mira Modelska-Creech
 • Jarosław Bataszew
 • Krzysztof Druh
 • Tomasz Kaczorowski
 • Leszek Klimiuk
 • Tomek Tomek

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać:

 1. 1. Za pośrednictwem platformy patronite.pl
 2. Bezpośrednio na YouTube:
  – klikając “Wesprzyj” pod filmem, aby cyklicznie dokonywać wpłat – https://www.youtube.com/zakazanehistorie/join
  – klikając “Podziękuj” pod filmem, aby dokonać jednorazowej wpłaty
 3. Poprzez serwis PayPal: https://www.paypal.com/paypalme/leszekpietrzak
 4. Bezpośrednio na moje konto bankowe w PKO BP nr:
  – w Polsce: 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131
  – z zagranicy: IBAN – PL46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 (SWIFT BPKOBPLPW).

Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


W każdy piątek zapraszam na premiery moich nowych opowieści filmowych, a od poniedziałku do czwartku na filmy #shorts – zawsze o 20:00.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie, subskrypcję mojego kanału na YouTube i o wsparcie, za co góry dziękuję.