FILMY

Polityk, który przewidział klęskę wrześniową

Studnicki: Polityk, który przewidział klęskę wrześniową

W moim filmie przedstawiam historię Władysława Studnickiego, najbardziej proniemieckiego polityka przedwojennej Polski. Przez lata ignorowany, przewidział klęskę Polski we wrześniu 1939 roku i walczył o złagodzenie niemieckiej okupacji. Jego odważne próby wpływania na władze III Rzeszy oraz niekonwencjonalne poglądy sprawiają, że jest postacią wartą uwagi. Dowiedz się, kim naprawdę był Władysław Studnicki i dlaczego zasługuje na miejsce w podręcznikach historii.
Pełna historia Studnickiego, jego polityczne wizje i kontrowersje – tylko na naszym kanale “Zakazane Historie”. Ten film zatytułowałem “Studnicki: Polityk, który przewidział klęskę wrześniową“. Gorąco zapraszam do oglądania.

A ZA TYDZIEŃ…

W następnym moim filmie odkrywam nieznane fakty z życia Adolfa Hitlera zanim stał się wodzem III Rzeszy. Dowiecie się jak pracował jako polityczny szpicel na usługach niemieckiej Reichswehry donosząc na kolegów i infiltrując radykalne ugrupowania. Ten film odkrywa tajemnice, które pominęli jego biografowie. Zatytułowałem go: “Adolf Hitler. Tajna rola szpicla Reichswehry”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00. Gorąco zapraszam do oglądania.


Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

Zloty Patron - Kancelaria Prawnicza Macieja Ordona w Chicago
Srebrni

Brązowi

 • Prof. Mira Modelska-Creech
 • Jarosław Bataszew
 • Krzysztof Druh
 • Tomasz Kaczorowski
 • Leszek Klimiuk
 • Tomek Tomek

Pozostali Patroni

Krzysztof Baniewicz, Jacek Bankowski, Rafał Bartczuk, Piotr Bedkowski, Artur Bilski, cyberpunk_pl, Mariusz D, Paweł Gołębiowski, Hrabia JasniePan, HexPL, Szymon Huptyś, Tomasz Janicki, Jerzy Wojciech Jaworski, Jakub Kołowrotkiewicz, Pablo Krzymianoi, Tomasz Kulczycki, Robert Kurowski, Krzysztof Legęza, Krzysztof Lesniak, Grzegorz Łoznikow, Mariusz M, mumin_majster, Christopher Nakedseam, Grzegorz Nitecki, Marek Olekszyk, Ewa Pacholska, Jarosław Pajer, Paweł Papke, Paweł Ryński, Jacek Sab, Thorag Solaenison, Jan Solawa, Krzysztof Suszek, Jakub Warchoł, Marcin Wloszczyk, Krystian Zietek

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać:

 1. 1. Za pośrednictwem platformy patronite.pl
 2. Bezpośrednio na YouTube:
  – klikając “Wesprzyj” pod filmem, aby cyklicznie dokonywać wpłat – https://www.youtube.com/zakazanehistorie/join
  – klikając “Podziękuj” pod filmem, aby dokonać jednorazowej wpłaty
 3. Poprzez serwis PayPal: https://www.paypal.com/paypalme/leszekpietrzak
 4. Bezpośrednio na moje konto bankowe w PKO BP nr:
  – w Polsce: 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131
  – z zagranicy: IBAN – PL46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 (SWIFT BPKOBPLPW).

Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


W każdy piątek zapraszam na premiery moich nowych opowieści filmowych, a od poniedziałku do czwartku na filmy #shorts – zawsze o 20:00.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie, subskrypcję mojego kanału na YouTube i o wsparcie, za co góry dziękuję.