FILMY

Rosja na kolanach

Rosja na kolanach

W najbliższym moim filmie opowiem Państwu o najbardziej dramatycznym momencie wojny pomiędzy III Rzeszą, a Związkiem Sowieckim, wojny, która zaczęła się 22 czerwca 1941 roku. Dowiecie się, jak blisko były Niemcy ostatecznego zwycięstwa w tej wojnie. Ten film zatytułowałem “Rosja na kolanach”.

Patroni kanału

Dziękuję moim “Brązowym patronom” za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: Pani Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Wam o wojnie informacyjnej, jaką Polskie Państwo Podziemne prowadziło z niemieckim okupantem. Tą historię przedstawię na przykładzie akcji “N”, która była wyjątkową akcją polskiego podziemia. Ten film zatytułowałem “Jak stworzyliśmy w III Rzeszy antyhitlerowski ruch oporu”.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.