FILMY

Przerwać mobilizację

Przerwać mobilizację

W najbliższym filmie opowiadam o kulisach przerwanej przez Polskę mobilizacji w sierpniu 1939 roku. Odpowiadam na pytanie, jaki to miało wpływ na wynik naszej wojny z Niemcami we wrześniu 1939 roku. Ten film zatytułowałem “Przerwać mobilizację”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Patroni kanału

Dziękuję moim “Brązowym patronom” za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: Pani Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem o tym, dlaczego Francja i Wielka Brytania nie udzieliły Polsce we wrześniu 1939 roku realnej pomocy. Odpowiem na pytanie, dlaczego tak się stało. Ten film zatytułowałem “Wielki blef aliantów”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.