FILMY

Prymas, który nie bał się władzy

Prymas, który nie bał się władzy

Z racji zbliżających się uroczystości beatyfikacji Prymasa Stefana Wyszyńskiego, które miały miejsce 12 września br. w moim filmie przedstawiam Państwu sylwetkę Prymasa Tysiąclecia, najbardziej charyzmatycznej postaci w polskim Kościele w XX wieku. Dowiecie się jak wyglądała jego polityka w czasach, gdy komunistyczne władze prowadziły bezpardonowo wojnę z polskim Kościołem. Ten film zatytułowałem “Prymas, który nie bał się władzy”. Postaci prymasa Stefana Wyszyńskiego poświęciłem swoją uwagę na moim najnowszym audiobooku, który został zatytułowany “Wielcy Polacy XX wieku”. Ten audiobook ukaże się już niebawem.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: “Srebrnym” Panu Dariuszowi Kwoka i Panu Grzegorzowi Łojko, a także “Brązowym” Pani prof. Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Państwu o zamachach na wodza III Rzeszy Adolfa Hitlera. Dowiecie się, dlaczego żaden z tych zamachów nie zakończył się sukcesem. Ten film zatytułowałem “Polowanie na Hitlera”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.