Zakazana historia 16

25,00 

“Zakazana historia 16″ to szesnasta z serii tradycyjnych książek autorstwa dr Leszka Pietrzaka, odkłamujących naszą historię. Bardzo aktualnym tekstem w tym tomie jest „Ranking morderców Żydów”, dotyczący drażliwego dla wielu tematu relacji polsko-żydowskich. Pietrzak skrupulatnie pokazuje, że ze wszystkich europejskich nacji, to Polacy dali dowód największego człowieczeństwa gremialnie nie uczestnicząc w niemieckim Holokauście. Większość europejskich narodów nie może tego o sobie powiedzieć. Ważnym tekstem jest również analiza ukraińskich kłopotów z historią i prób jej pisania kompletnie niezgodnie z prawdą.

W naszej e-księgarni specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy każdą z 16 książek tej popularnej serii, zarówno aktualne wydania, jak i egzemplarze archiwalne.

Brak w magazynie

SKU: ZHB16 Kategoria: Tag:

Opis

Wstęp

do 16. książki serii “Zakazana historia”

Już po raz 16 mamy przyjemność zaproponować Państwu zbiór tekstów dr Leszka Pietrzaka, odkłamujących naszą historię. Pietrzak jako były oficer tajnych służb, pracownik Instytutu Pamięci Narodowej, wreszcie analityk Biura Bezpieczeństwa Narodowego, ma unikalne doświadczenie, bo łączy wiedzę historyczne z ogólnie dostępnych źródeł, z tą o której wiedzę nieliczni.

Historia Polski musi być odkłamywana. Nasi sąsiedzi: Niemcy i Rosja, a ostatnio także Ukraina uczynili z historii metodę prowadzenia polityki. Kłamstwa, które kolportują o Polsce i Polakach mają być usprawiedliwieniem ich zbrodni, a czasem wręcz sposobem przerzucenia odpowiedzialności z katów na ofiary.

Bardzo aktualnym tekstem dotyczącym drażliwego dla wielu tematu relacji polsko-żydowskich jest „Ranking morderców Żydów”. Pietrzak skrupulatnie pokazuje w tym tekście, że ze wszystkich europejskich nacji, to Polacy dali dowód największego człowieczeństwa gremialnie nie uczestnicząc w niemieckim Holokauście. Większość europejskich narodów nie może tego o sobie powiedzieć. Francuzi dla przykładu wręcz wyręczali Niemców.

Ważnym tekstem jest również analiza ukraińskich kłopotów z historią i prób jej pisania kompletnie niezgodnie z prawdą. Przede wszystkim przemilczając zbrodnie ukraińskich nacjonalistów na Polakach i Żydach.

Nie da się zrozumieć bieżącej polityki europejskiej bez znajomości historii, ale tej prawdziwej, a nie kłamstw i półprawd, tudzież uproszczeń, jakie serwowane są nam przed media i politycznie poprawnych historyków.

Zapraszam do lektury, naprawdę warto!

Jan Piński


A oto spis treści książki “Zakazana historia 16”

  • Zdrada mniejszości – 9
  • Ukraińska rebelia w czasie kampanii wrześniowej – 23
  • Jak Sowieci demontowali polski Lwów – 34
  • Europejski ranking morderców Żydów – 47
  • Armia gwałcicieli – 64
  • Fikcja denazyfikacji – 76
  • Jak powojenne Niemcy chroniły SS-manów – 91
  • Na tropie hitlerowskich zbrodniarzy – 106
  • Jak Niemcy chcą nam odebrać Ziemie Zachodnie – 119
  • Ukraińskie kłopoty z historią – 133

Liczba stron: 144

Oprawa: miękka

Wydawca: Wydawnictwo “Penelopa” Sp. z o. o.

Informacje dodatkowe

Waga 180 g
Wymiary 210 × 148 × 12 mm