FILMY

Polski ślad w zamachu na prezydenta Johna Kennedy’ego

Polski ślad w zamachu na prezydenta Johna Kennedy'ego

W moim dzisiejszym filmie opowiem Państwu o polskim wątku w sprawie zamordowania prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna Kennedy’ego. Dowiecie się, dlaczego główny oskarżony w tej sprawie Lee Harvey Oswald kontaktował się z zamieszkałym w Stanach Zjednoczonych polskim emigrantem. Ten film zatytułowałem “Polski ślad w zamachu na prezydenta Johna Kennedy’ego”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Partner kanału

Ministerstwo Edukacji i Nauki

Jako Ministerstwo Edukacji i Nauki tworzymy i realizujemy programy edukacyjne oraz naukowe dostosowane do wyzwań współczesnego świata i zmieniającej się rzeczywistości. Naszym celem jest budowanie nowoczesnej szkoły, rozwijanie kompetencji przyszłości oraz zapewnienie wszystkim uczniom równego dostępu do edukacji wysokiej jakości. Dbamy o innowacyjny rozwój polskiej nauki i jej aktywną współpracę z gospodarką. Wspieramy naukowców w dążeniu do doskonałości naukowej, w rozwoju ich karier i prowadzeniu nowatorskich badań.

Tak budujemy #nowoczesnaszkoła i rozwijamy #naukajutra.

MEiN – serwis WWW  MEiN – Facebook  MEiN – Twitter


Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Srebrni

Brązowi

  • Pani prof. Mira Modelska-Creech
  • Pan Jarosław Bataszew

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie opowiem Państwu o tym, jak Rosjanie widzą dzisiaj historię polskiej Armii Krajowej, która w czasie drugiej wojny światowej była największą armią okupowanej przez Niemców Europy. Dowiecie się dlaczego obraz Armii Krajowej jest w Rosji zupełnie inny od tego, który znamy dzisiaj w Polsce. Ten film zatytułowałem “Jak Rosjanie piszą historię Armii Krajowej”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.

Audycja współfinansowana ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.