FILMY

Polowanie na Hitlera

Polowanie na Hitlera

W moim filmie opowiadam Państwu o zamachach na wodza III Rzeszy Adolfa Hitlera. Dowiecie się, dlaczego żaden z tych zamachów nie zakończył się sukcesem. Ten film zatytułowałem “Polowanie na Hitlera”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: “Srebrnym” Panu Dariuszowi Kwoka i Panu Grzegorzowi Łojko, a także “Brązowym” Pani prof. Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

Następny mój film zatytułowałem “Złodzieje Europy”. Będzie składał się z dwóch części. W pierwszej z nich – dzisiaj – opowiem o tym, jak Niemcy okradali Europę w czasie drugiej wojny światowej. W drugiej części – za tydzień – opowiem o tym, co stało się z tym zagrabionym przez Niemców w czasie wojny bogactwem. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.