FILMY

Polityk, który dzieli Polaków

Polityk, który dzieli Polaków

W moim najbliższym filmie postaram się odpowiedzieć na pytanie dlaczego Józef Beck, szef polskiej dyplomacji, pragmatyk i zwolennik zawarcia porozumienia z Niemcami, w czasie swojego sejmowego wystąpienia 5 maja 1939 roku użył słów, które de facto doprowadziły do wojny z Niemcami. Ten film zatytułowałem „Polityk, który dzieli Polaków”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Patroni kanału

Dziękuję moim “Brązowym patronom” za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: Pani Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W kolejnym moim filmie opowiem Państwu historię rejsu niemieckiego liniowca Saint Louis, na pokładzie którego podróżowało ponad 900 Żydów, usiłujących wydostać się z hitlerowskich Niemiec. Tą historię opowiem dlatego, że dobrze pokazuje, jak faktycznie wyglądała postawa Zachodu wobec Żydów w przededniu Holokaustu. Ten film zatytułowałem “Ostatni rejs ofiar”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.