FILMY

Pacyfista w służbie Hitlera

Pacyfista w służbie Hitlera

W najbliższym moim filmie opowiadam Państwu historię żołnierza niemieckiego Wehrmachtu, który nie chciał strzelać do polskich cywili, a potem w komunistycznej Polsce został patronem pacyfistycznego ruchu. Ten film zatytułowałem” Pacyfista w służbie Hitlera”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: “Srebrnym” Panu Dariuszowi Kwoka i Panu Grzegorzowi Łojko, a także “Brązowym” Pani prof. Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Państwu o działalności premiera Stanisława Mikołajczyka, któremu poświęciłem również miejsce na swoim najnowszym audiobooku zatytułowanym “Wielcy Polacy XX wieku”, który ukaże się już niebawem. To film o polskiej polityce w najtrudniejszym dla nas momencie drugiej wojnie światowej. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.