FILMY

Osobisty wróg Lenina

Osobisty wrog Lenina

W moim filmie opowiadam Państwu o Ferdynandzie Antonim Ossendowskim, najbardziej poczytnym polskim pisarzu przed drugą wojną światową. Dowiecie się dlaczego Ossendowski został “osobistym wrogiem” Włodzimierza Lenina. Ten film zatytułowałem “Osobisty wróg Lenina”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Postaci Ossendowskiego poświęciłem również miejsce na moim najnowszym audiobooku zatytułowanym “Wielcy Polacy XX wieku”, który ukaże się już niebawem.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: “Srebrnym” Panu Dariuszowi Kwoka i Panu Grzegorzowi Łojko, a także “Brązowym” Pani prof. Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

Z racji uroczystości beatyfikacji Prymasa Stefana Wyszyńskiego, które miały miejsce 12 września br. w moim filmie przedstawiam Państwu sylwetkę Prymasa Tysiąclecia, najbardziej charyzmatycznej postaci w polskim Kościele w XX wieku. Dowiecie się jak wyglądała jego polityka w czasach, gdy komunistyczne władze prowadziły bezpardonowo wojnę z polskim Kościołem. Ten film zatytułowałem “Prymas, który nie bał się władzy”. Postaci prymasa Stefana Wyszyńskiego poświęciłem swoją uwagę na moim najnowszym audiobooku, który został zatytułowany “Wielcy Polacy XX wieku”. Ten audiobook ukaże się już niebawem.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.