FILMY

Narkomania państwowa III Rzeszy

Narkomania państwowa III Rzeszy

W najbliższy moim filmie opowiem Wam o tym, jak Trzecia Rzesza zalegalizowa narkotyki i jak zbudowały one jej militarną potęgę. Ten film zatytułowałem “Narkomania państwowa III Rzeszy”. Gorąco zapraszam do oglądania.

PREMIERA – piątek, 20:00

Patroni kanału

Dziękuję moim “Brązowym patronom” za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: Pani Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem o najbardziej kluczowym momencie wojny pomiędzy III Rzeszą a Związkiem Sowieckim. Dowiecie się, jak blisko Niemcy byli odniesienia zwycięstwa w tej wojnie. Ten film zatytułowałem “Rosja na kolanach”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.