FILMY

Mianowany zdrajcą

Mianowany zdrajcą

W moim filmie opowiadam Wam historię profesora Leona Kozłowskiego – premiera rządu w sanacyjnej Polsce, który w czasie drugiej wojny światowej przeszedł na stronę Niemców. Dowiecie się dlaczego to zrobił i co chciał w ten sposób osiągnąć. Ten film zatytułowałem “Mianowany zdrajcą”. Gorąco zapraszam do oglądania. .

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: “Srebrnym” Panu Dariuszowi Kwoka i Panu Grzegorzowi Łojko, a także “Brązowym” Pani prof. Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

W następnym filmie

W następnym moim filmie, jaki zostanie wyemitowany 7 stycznia 2022 roku, opowiem Wam o polskojęzycznych audycjach, nadawanych przez brytyjską BBC, które miały ogromny wpływ na postawę w okupowanym kraju. Dowiecie się czy te audycje rzeczywiście podawały prawdę. Ten film zatytułowałem “Tu mówi Londyn”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Drodzy Widzowie. W przyszłym roku z myślą o Was planuję wprowadzenie innowacji na kanale “Zakazane historie”. O ich uruchomieniu będę na bieżąco informował.

Wesołych Świąt

Z racji zbliżających się świąt chciałbym Wam życzyć dobrych świąt Bożego Narodzenia i dobrego Nowego Roku. Oby ten przyszły rok 2022 był rokiem pełnym nadziei i obfitości. Wesołych świąt.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.