FILMY

Kto sfinansował rewolucję październikową

Kto sfinansował rewolucję październikową

W moim dzisiejszym filmie opowiadam o tym, dlaczego amerykańscy bankierzy i przemysłowcy finansowali bolszewików. Dowiecie się, co było tego rzeczywistym powodem. Ten film nosi tytuł: „Kto sfinansował rewolucję październikową”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoty

  • Andrzej Maciejewski z Alaski

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Sebastian Sobiech
  • Andrzej Olejnicki
  • Edward Reid

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Państwu o operacji Market Garden. Dowiecie się, dlaczego Brytyjczycy winą za niepowodzenie tej operacji obarczyli generała Stanisława Sosabowskiego – dowódcę 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej. Ten film zatytułowałem „Jak Brytyjczycy oskarżyli generała Sosabowskiego o klęskę operacji Market Garden”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.